WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 22 sierpnia 2010

AudioPodręczniki ucz się słuchając

Tradycyjnie przed rozpoczęciem roku szkolnego rozpoczyna się gorączka zakupów. Wydawcy oraz sprzedawcy z tej okazji przygotowali wiele korzystnych ofert.

Wydawnictwo Marekas wprowadziło do sprzedaży AudioPodręczniki. Wszystkie dotychczasowe części obejmujące Język Polski, Historia i Biologia skupiono w blokach obejmujących wszystkie tematy.

AudioPodręczniki pozwalają uczyć się słuchając. Wielokrotnie już Wydawnictwo Marekas spotkało się z przychylnym przyjęciem swojego pomysłu. Warto zapoznać się z promocyjną oferta zwłaszcza, że pobierając pliki mp3 oszczędzamy 75 % ceny płyty CD.

Rok szkolny wiąże się z licznymi kosztami ponoszonymi przez rodziców. Podręcznikowa wyprawka pierwszoklasisty to wydatek około 200 zł, a maturzysty blisko 400 zł.

E-podręczniki są znakomitym sposobem na oszczędności. Kupić ePodręczniki jest coraz łatwiej, a ich wygoda i ekonomiczne uzasadnienie wielu użytkowników już doceniło.

Szukając lektur do słuchania warto pamiętać, że do 10.092010 r. można korzystać z 15 % rabatu na lektury audio mp3. Wydawnictwo Albatros A.Kurylowicz- rabat 15%, wpisując kod: rssaQ44lB oraz Wydawnictwo QES Agency - rabat 15%, kod: rssqesX6w5G .

Kody możemy wykorzystać w Księgarni 4M.

Kupić nie kupić ? Warto wiedzieć o możliwościach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga