WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 25 sierpnia 2010

Złote Myśli 2 miliony prowizji dla partnerów

Złote Myśli przyśpieszają. Jeden z lepszych programów partnerskich w polskim internecie zbliża się do kolejnego rekordu. Lada moment wydawnictwo Złote Myśli wypłaci swoim partnerom okrągłe 2 miliony złotych prowizji.

Jeszcze całkiem niedawno ZPP Złote Myśli szczycił się wypłaceniem 1 miliona złotych. Teraz przekroczona będzie kolejna bariera tym razem 2 milionów. W tej chwili na liczniku prowizji widać 1 995 206 zł. Pozostało więc jedynie 4 794 zł. I licznik ciągle bije.

Wydawnictwo Złote Myśli
kolejny raz udowadnia, że współpraca w programie partnerskim może opłacać się każdej ze stron. Zadowoleni czytelnicy, zadowoleni partnerzy oraz świetnie rozwijające się wydawnictwo. Najaktywniejsi partnerzy zarabiają średnio kilkaset złotych, a nawet więcej. To nie jest trudne.

W Złotym Programie Partnerskim zarejestrowanych jest 24 585 partnerów. Oferta wydawnictwa obejmuje 388 produktów. Każdy internauta wspomagany doświadczeniem wydawcy może być współuczestnikiem sukcesu. Wystarczy zarejestrować się w ZPP i cieszyć się wspólnym sukcesem.

Kiedy padnie okrągła prowizja ?

1 komentarz:

  1. 2 miliony złotych polskich prowizji jednak pękło i to przed końcem miesiąca.
    Gratulacje dla Wydawnictwa Złote Myśli i Partnerów.
    Kiedy następny milion ?

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga