WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 16 sierpnia 2010

Plastc Logic za wolno pracuje nad Que

Okazuje się, że Plastic Logic za wolno pracuje nad czytnikiem Que. Po wielkich zadęciach i przekładaniach terminów premiery zdecydowano, że czytnik Que nie powstanie.

Nowe technologie i konkurencja doprowadziła do nieopłacalności przedsięwzięcia. Czytnik Que byłby zbyt przestarzały. Na szczęście Plastic Logic nie zwinął żagli i zamierza pracować nad czytnikiem drugiej generacji. Przydałoby się jednak przyśpieszyć pracę zamiast robić czytelnikom smaka.

Już na wiosnę mieliśmy czytać e-prasę i e-książki w tej technologii. Szkoda.

Zakłady Plastic Logic mieszczą się blisko naszej granicy w Dreźnie. Może spółka powinna rozważyć zatrudnienie polskich pracowników. Jak wiemy Polak potrafi i zaczynamy już słynąć z dobrej roboty, więc propozycja może okazać się wybawieniem.

Źródło ; wyborcza.biz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga