WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 20 września 2011

E-wydanie Bloomberg Businesswek Polska tańsze od papierowego

Dwutygodnik Bloomberg Businesswek edycja polska
jest już w sprzedaży. Nowe czasopismo można kupić nie tylko w tradycyjnych kioskach. Na szczęście jest dostępne także e-wydanie, które szybciej trafi do swoich odbiorców.

Papierowe wydanie kosztuje 8 zł. E-wydanie Bloomberg Businesswek Polska jest w cenie 7 zł za egzemplarz. W prenumeracie jest jeszcze tańsze.

Jednym z dystrybutorów jest 4M, gdzie dodatkowo można znacznie obniżyć koszty zakupu korzystając z aktualnej promocji Super PREMIUM 2. To już druga edycja tego programu prepaid z dodatkowymi atrakcjami.

Platynowy dostęp do wszystkich publikacji o wartości 180 zł uzyskujemy za 149,95 zł.

Bloomberg Businessweek, uznany przez Adweek za jedno z najlepiej prosperujących i najbardziej wpływowych czasopism 2011 roku, jest wiarygodnym  źródłem istotnych i wyczerpujących informacji i analiz, na których przedsiębiorcy opierają decyzje dotyczące przyszłości swoich firm.

Bloomberg Businesswek Polska - e-wydanie 01/2011 - spis treści


Bloomberg Businessweek, prezentując globalną perspektywę, pomaga osobom kierującym firmami odnosić korzyści z podejmowania mądrzejszych, szybszych i bardziej przemyślanych decyzji. Bloomberg Businessweek, założony w roku 1929, jest obecnie liderem rynku, posiadając ponad 4,7 miliona czytelników w 140 krajach świata. Z siecią ponad 2 300 dziennikarzy i analityków pracujących w 146 oddziałach w 72 krajach, Bloomberg Businessweek nie ma sobie równych w przybliżaniu obrazu światowej gospodarki. 

Źródło; m.nexto.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga