WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 15 lutego 2012

Piszesz książki? Konkurs dla Autorów Self-publishing pod patronatem merytorycznym W.A.B.

Jesteś Self-publisherem? Piszesz? Weź udział w konkursie pod patronatem W.A.B.!


04.03.2012 rozpocznie się Świątowy Tydzień eKsiążki. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Virtualo postanowiło uczcić to wydarzenie organizując wirtualne eventy. Jednym z nich będzie konkurs dla Self-publihserów pod patronatem merytorycznym W.A.B.

Niezależni Autorzy prześlą próbkę swojej twórczości, a redaktorzy W.A.B. we współpracy z Virtualo wyłonią najlepszą pracę, która zostanie nagrodzona profesjonalną redakcją i korektą we współpracy z Redaktorami wydawnictwa W.A.B. Na okładce zwycięskiej pracy opcjonalnie znajdzie się również informacja o rekomendacji wydawnictwa. Dodatkowo w trakcie trwania Tygodnia eKsiążki publikować będziemy rady redaktorów dla Self-publisherów oraz zdradzimy, jak wyglądają kulisy warsztatu pracy redaktora.

Jak zatem wziąć udział w konkursie dla Self-publisherów? Od 10 lutego do 4 marca czekamy na próbki utworów, które mogą liczyć maksymalnie do 10 tysięcy znaków (czyli około 5 stron maszynopisu). Utwory mogą być publikowane wcześniej w formie elektronicznej, jednak nie mogą być wcześniej wydane w sposób tradycyjny. Szczegółowe informacje organizacyjne dostępne są na stronie: http://virtualo.pl/?go=quiz
 • Kategorie literatury, w których można zgłosić książki do konkursu:
  • Kryminał
  • Horror, thriller
  • Powieść
  • Literatura faktu
  • Literatura dla dzieci i młodzieży

 • Warunki uczestnictwa:
  • Fragment będzie miał do 5 stron maszynopisu (do 10 tysięcy znaków)
  • Posiadanie przez Autora praw autorskich do utworu
To nie koniec niespodzianek przewidzianych na Światowy Tydzień eKsiążki. Będzie ich dużo więcej! Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku!

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga