WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 4 lutego 2012

Tablet Toshiba AT200 już w Polsce - cena 2200 zł

Informacja prasowa

Polska premiera tabletu Toshiba AT200 w Agito.pl!

Polska premiera najnowszego tabletu Toshiba – modelu AT200 – tak bardzo się przedłużała, że obrosła już niemal legendą. Na szczęście japoński producent podjął w końcu ostateczną decyzję: długo oczekiwany tablet, promowany jako najcieńszy i najlżejszy na świecie, pojawi się w internetowym sklepie Agito.pl w lutym br. Znana jest już także cena Toshiba AT 200, która będzie wynosić około 2 200 zł. 


Tablet Toshiba AT200

Produkt, który został zaprezentowany po raz pierwszy na targach IFA 2011, zebrał wówczas znakomite recenzje. Specjaliści zwracali uwagę między innymi na znakomite możliwości, a także ultracienką obudowę (7.7 mm) i niewielką – jak na urządzenie z 10 calowym ekranem - wagę (558 gramów). To właśnie dotykowy, niezwykle czuły ekran o wysokim kontraście i rozdzielczości 1280x800 pikseli, ma stanowić koronny atut urządzenia w konkurencji z rywalami. Początkowo tablet będzie pracował pod kontrolą systemu Android 3.2 Honeycomb. Producent zapowiedział już jednak przyszłą aktualizację oprogramowania do najnowszej wersji 4.0 - Ice Cream Sandwich. Toshiba zadbała także o dostęp do takich portów i interfejsów, jak: micro-USB, micro-SD, Wi-Fi czy Bluetooth.

Użytkownik otrzymuje do dyspozycji  5-megapikselowy aparat cyfrowy i 2-megapikselową kamerę HD do wideokonferencji z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Według danych producenta w pełni naładowana bateria gwarantuje do 8 godzin ciągłego odtwarzania filmów. Przyjemność seansu zwiększa jakość dźwięku płynącego z dobrej klasy głośników (2 x 1.5 W). W razie potrzeby, port micro-HDMI umożliwia podłączenie tabletu do telewizora i oglądanie filmów HD na dużym ekranie.

Co ciekawe, użytkownik tabletu - poza standardowym dostępem do serwisu Android Market - może także korzystać z bogatej biblioteki rozwiązań w Toshiba Places. Kolejną niespodzianką jest procesor. Zamiast stosowanego zwykle w tabletach tej klasy układu Tegra 2, Toshiba zdecydowała się na nowoczesne rozwiązanie Texas Instruments OMAP 4430 taktowane z częstotliwością 1.2 GHz. Specjaliści zwracają uwagę, że dzięki temu model AT200 nie musi borykać się z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi odtwarzanych plików filmowych, jakie występują czasem w przypadku Tegra 2. Użytkownik może też korzystać z 1 GB pamięci RAM i pamięci wewnętrznej (do 64 GB). Gwarancja na produkt wynosi 2 lata.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga