WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 2 lutego 2012

Tablet Lark FreeMe cena już od 299 zł

Informacja prasowa

Tablety Lark FreeMe: tak tanio jeszcze nie było!

Luty 2012 – Budżetowe tablety Lark FreeMe, chwalone przez specjalistów za dobry stosunek jakości do ceny, są teraz jeszcze tańsze niż kiedykolwiek. Internetowy sklep Komputronik.pl zdecydował się na zimową obniżkę cen wszystkich modeli tej marki o 20-30%. Dzięki temu 7-calowy, pełnowartościowy tablet można kupić już za 299 zł. Najdroższy model tej marki, z modułem DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej i darmową mapą NavigoPL, kosztuje teraz jedynie 569 zł. Średnia cena sześciu modeli dostępnych w Komputronik.pl wynosi zaledwie 422 zł, co oznacza dalsze zwiększenie dostępności tego typu sprzętu dla przeciętnego Kowalskiego. Dzięki tego typu działaniom Komputronik SA planuje sprzedaż 30 tysięcy tabletów w 2012 roku, a więc prawie trzykrotnie więcej niż w ubiegłym roku.

Tablet Lark FreeMe


Wszystkie modele Lark FreeMe zostały wyposażone w 7-calowe ekrany, które zapewniają rozdzielczość na poziomie 800x480 pikseli. Pracują pod kontrolą systemu Android w wersji 2.2 lub 2.3 i zapewniają możliwość korzystania z dysków twardych o pojemności do 2 do 4 GB. Dwa modele z sześciu dostępnych mogą odbierać sygnał naziemnej telewizji cyfrowej (70.4 DVBT oraz 70.5 DVBT GSP). Tyle samo „Larków” zawiera moduł GPS i darmową nawigację NavigoPL (70.3 GPS oraz 70.5 DVBT GPS). Najlepszymi parametrami charakteryzuje się tablet Lark FreeMe 70.5 DVBT GPS. Produkt ten stanowi kompilację trzech urządzeń w jednym: tabletu, przenośnego telewizora i nawigacji. Moduł DVB-T jest oczywiście zgodny z zastosowanym w Polsce standardem dekodowania obrazu MPEG-4 (w czołowych krajach Europy wykorzystywany jest standard MPEG-2).

Charakterystykę Lark FreeMe 70.5 DVBT GPS dobrze oddaje komentarz użytkownika na stronie Komputronik.pl: „Super tablet w promocyjnej cenie. Doskonale działa nawigacja z wbudowaną mapą, szybko wyszukuje satelity i prowadzi bezbłędnie do celu (jechałem z tą nawigacją do Lublina). Naziemna telewizja cyfrowa działa bardzo dobrze, pod warunkiem, że jest odpowiednia odległość od nadajnika telewizyjnego. Bardzo dobrze odtwarza muzykę i filmy do 720p. Dobrze działa Wi-Fi. Bogate wyposażenie w opakowaniu i 24 miesiące gwarancji to atuty tego tabletu. Wiadomo - nie jest to tablet za 2000 zł, ale za tą cenę doskonały”.

Wszystkie tablety Lark FreeMe objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga