WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 28 sierpnia 2012

100 milionów razy Kindle

Amazon.com poinformował, a ma się czym chwalić, że spośród jego 180 000 katalogu książek Kindle zostało kupione, pobrane lub pożyczone 100 milionów razy! 

Niektóre pozycje z listy Top Kindle były kupione albo pożyczone 270 000 a nawet 500 000 razy. Jak przy tym wyglądamy? Wyniki są oszałamiające i tylko pozazdrościć takiego rynku, ale wszystko jeszcze przed nami. Nasz język nie jest tak popularny nawet po Euro 2012 i pewnie to jest jedna z barier sprzedaży.

Widać już jednak, że nasze polskie podwórko zaczyna się porządkować, a wydawcy nie bronią się "rękami i nogami" przed potworem książki elektronicznej.

Nie ma się też temu co dziwić. Kto nie przyszykuje sobie dobrego miejsca startowego przed wejściem na rynek polski Amazon ten nie ma co liczyć na litość. Niech zwycięża lepszy z korzyścią dla nas e-czytelników.

Źródło; Amazon.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga