WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 10 sierpnia 2012

Jerzy Pilch - urodziny czyli prawdziwa historia scyzoryka

Długo szukać w internecie czegoś takiego jak życzenia niezwykłe z pozoru tak zwykłej okazji jak urodziny. Któż taki świętuje? Nikt inny jak Jerzy Pilch urodzony 10.08.1952 roku w Wiśle.

60 lat ładny wiek choć jeszcze niewinny. Jednak akurat te sześćdziesiąte Pilchowe w świecie książki elektronicznej całkiem są widoczne. Gdzie wzrok na ekran nie sięga tam Pilch 60 lat i 60% Inne rozkosze, Dziennik.

Nexto.pl 60 lat i 60%, Woblink 60 lat i 60%, Virtualo 60 lat i 60%, Publio i tak dalej i tak dalej. Wielka tego jest zasługa odwaga wydawnictwa Wielka Litera. Banery wszędzie też jakieś takie same. Liczy się jednak, że ta złota sześćdziesiątka znowu pokazuje jak wielką popularnością cieszą się książki elektroniczne, eBooki czy jak zwać inaczej e-książki. I ten nasz bohater dzisiejszy właśnie to udowadnia. O czym może nie wie albo i nawet wcale Go nie obchodzi, bo i tak dzieje się co się dzieje.

I na tym tle objawia się kapitalna prawdziwa historia scyzoryka, ale o tym przeczytacie na oficjalnym blogu Jacka Głomba. Przychodzi zatem taka myśl czy Inne rozkosze to nie jednak scyzoryk

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga