WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 20 sierpnia 2009

Ile kosztuje eBook


Ile kosztuje eBook ? Złote Myśli kolejny raz użyczają eBook, za który płacisz po przeczytaniu. Ty oceniasz ile warta była lektura i to Ty decydujesz o jego cenie mając do wyboru 3 wartości. To wielkie zaufanie do czytelników wydawnictwa Złote Myśli.

Wydawnictwo zaproponowało eBook, którego autorem jest Piotr Mart znany z takich publikacji jak ; " Mężczyzna od A do Z " i " Tajemnice męskiego umysłu ".

Co ciekawe i godne podziwu Piotr Mart od 01.07.2009 r. przeznacza 30% swojego dochodu ze sprzedaży książek wydanych przez Złote Myśli na budowe rodzinnego domu dziecka w Krakowie.

Sprawdż sam ile wart jest jego eBookTajemnica Czasu: Jak przyciągnąć wymarzonego partnera” i dołóż swój grosik na szczytny cel.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga