WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 27 listopada 2009

Księgarnia eClicto

Księgarnia eClicto już wkrótce rozpoczyna działalność. Niestety mamy przykrą wiadomość : "na czytniku eClicto nie będzie można czytać e-booków zabezpieczonych DRM z innych księgarni. Takie zabezpiecznie było życzeniem wydawców – chodzi o prawa autorskie. Grzegorz/ Blog eClicto".

Z dużą ciekawością obserwujemy projekt eClicto i mamy coraz więcej wątpliwości. Bardzo dobrze jeśli wszystko fajnie wyjdzie, ale okazuje się, że jest coraz więcej " ale ". Pierwsza wątpliwość to niestety cena, która za czytnik eClicto na naszym polskim wydaje się, przynajmniej zawyżona. Druga to informacja z oficjalnego bloga blog.eclicto.pl cytowana wcześniej.

Jeśli w takiej formie to nieustająco wydaje się nam, że jednak czytnik za symboliczną cenę oczywiście za cenę abonamentu.

Czy w ten sposób księgarnia eClicto skazana jest na sukces ? Użytkownicy innych czytników przy konkurencji na polskim rynku eBooków będą musieli się bardzo zastanowić.

Mimo wszystko wydawnictwa cyfrowe trzymają kciuki za sukces, oby z korzyścią dla klientów. Księgarnia eClicto to bardzo dobry pomysł. Zaangażowanie jednego z lepszych wydawnictw i bardzo aktywnych w wydawnictwach cyfrowych W.A.B. chwali się. Ilość tytułów w księgarni eClicto nie jest oszałamiająca. Cieszy dział e-booki do testowania.

Jak zwykle przed debiutem księgarnia eClicto wielką niewiadomą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga