WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com





Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 9 listopada 2009

Libranova czyta z virtualo

Libranova dystrybutor czytników do czytania elektronicznych dokumentów współpracuje z virtualo.pl . Na stronie dystrybutora mamy do dyspozycji ofertę księgarni internetowej virtualo oraz wolnelektury.pl .

Będąc w posiadaniu e-czytnika możemy bezpośrednio ze strony pobrać interesujące nas wydawnictwa cyfrowe. Na Targach Książki w Krakowie Libranova zaprezentowała m.in premierę na polskim rynku kieszonkowy Cybook Opus. Dzięki zastosowaniu formatu ePUB, zalecanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Wydawców Cyfrowych, można wybrać wielkość liter, a tekst dopasowuje się do wielkości ekranu.

Czytnik obsługuje oprócz ePUB również formaty tekstowe,PDF oraz możemy przeglądać zdjęcia i obrazki. Bateria wystarcza w zależności od intensywności użytkowania nawet do kilku tygodni.

Cybook Opus niestety ma wysoka cenę 1199 złotych. Możemy liczyć na zaledwie 3 % upust. Jego zaletą jest więc wyłącznie wielkość jeśli ktoś takie lubi. Na pochwałę jednak zasługuje księgarnia virtualo, która zdaje się wyprzedzać inne księgarnie.

Źródło ; www.libranova.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga