WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 30 listopada 2009

Wydawnictwo Literackie - AudioBooki

Wydawnictwo Literackie postanowiło odświeżyć swój wizerunek i zgodnie z panującymi trendami przygotowało AudioBooki. Na początek dwa tytuły ; Jerzy Stuhr - Stuhrowie. Historie rodzinne oraz Jacek Dukaj Wroniec.

Na stronie księgarni wydawnictwaliterackie.pl mamy możliwość odsłuchania fragmentów oraz oczywiście zakupu AudioBooka jeśli nam się spodoba.

To jedna z najstarszych wydawnictw w naszych kraju. Wydawnictwa Literackie założono w 1953 roku i działają nieprzerwanie od ponad półwieku. W swoim dorobku ma dzieła wielu wybitnych pisarzy.

Cieszy, że Wydawnictwa Literackie dostrzegły urok i potrzebę czytelników. AudioBooki to przecież nie tylko " fanaberia " młodzieży, której się nie chce czytać lektur szkolnych, ale potrzeba kontaktu z żywym słowem. Często jedyna okazja kontaktu dla niedowidzących i niewidomych z literaturą. Brawo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga