WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 2 listopada 2009

Blog.eClicto.pl

Blog.eClicto.pl właśnie wystartował. Projekt eClicto zaczyna się realizować. Termin startu Blog.eClicto.pl jak zapowiadają autorzy jest nieprzypadkowy. Teraz będziemy mogli poznać eClicto w rzeczywistości.

Właśnie na 5.11.2009 r. na Targach Książki w Krakowie poznamy jeszcze więcej szczegółów pierwszej polskiej jaskółki na rynku wydawnictw cyfrowych. Dowiemy się o projekcie eClicto oraz poznamy głośny czytnik eBooków.

Wróćmy jednak do Blog.eClicto.pl . Przejrzysty i czytelny układ.Wiele informacji. Mamy recenzje i zapowiedzi eBooków, wiadomości, a nawet wydarzenia kulturalne. Zapowiada się, że Blog.eClicto.pl można czytać. Dobry start.

Miejmy nadzieję, że również sam czytnik będzie w użyciu tylko cena jeszcze jakaś trochę straszna.

Ważne, że jest i chyba będzie to jedno z ważniejszych wydarzeń na naszym cyfrowym rynku książki. Mimo ceny gratulujemy odwagi. Powodzenia.

Źródło ; Blog.eClicto.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga