WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 9 listopada 2011

Gorąca premiera - Biografia Steve'a Jobsa - eBook po polsku

Polska premiera najbardziej oczekiwanej książki roku Biografia Steve'a Jobsa Waltera Isaacsona. Biografia Steve'a Jobsa w wersji eBook PDF po polsku jest dostępna w księgarni BezKartek. W tej chwili można już się zapisać natomiast sprzedaż ruszy wcześniej niż zapowiedziano bowiem datę premiery przeniesiono z 21.11. na 17.11.2011r.

Biografia Steve'a Jobsa


O książce wiele nie trzeba się rozpisywać ponieważ niewątpliwie stanie się bestsellerem także u w Polsce.

Czytaj też;

OKAZJA DNIA w m.nexto.pl Steve Jobs - Walter Isaacson tylko teraz cena 22,50 zł


Już teraz podczas zapisów na e-książkę Waltera Isaacsona obserwuje się ogromne zainteresowanie. W końcu najszybciej dotrze do czytelników. Postać Steve'a Jobsa i jego osiągnięcia na tyle inspirujące, że eBook Steve Jobs po polsku znajdzie się w niejednej cyfrowej biblioteczce.


Walter Isaacson 
Steve Jobs eBook Kindle Edition

Źródło; BezKartek.pl

3 komentarze:

 1. Zmieniona wersja eBooka Biografia Steve'a Jobsa. Teraz jest w wersji ePub. Cena ebooka już od 27,99 zł płacąc z Yeti. To taniej niż na Amazon.com

  Steve Jobs Biografia ma wielkie szanse stać się bestsellerem tego i chyba jeszcze przyszłego roku. Na stronie sprzedażowej w tej chwili 201 osób poleca 17 jest przeciwnego zdania.

  Czytaj uważnie treść na stronie. eBooka Steve Jobs możesz mieć jeszcze taniej wykorzystując przysługujące Tobie zniżki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od 28.11.2011r. codziennie przez tydzień Radio PiN o 8;15 emituje fragmenty AudioBooka Biografia Steve'a Jobsa, które czyta Jarosław Łukomski. To jedyna stacja radiowa, która podpisała umowę z Audioteka.pl
  Źródło; mediarun.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwróć uwagę na Okazja Dnia . Teraz to wyjątkowa okazja tylko 22,50 zł.

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga