WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 8 listopada 2011

Tablet Zixo UltraSlim PS47 cena w promocji za 699 zł

Tablet Zixo UltraSlim PS47 podobnie jak w innych wielkich znanych nam księgarniach jest teraz dostępny w promocyjnej cenie 699 zł. Cena możemy też rozłożyć na dwie części. Pierwszą cześć w wysokości 300 złotych płacimy przy zamówieniu natomiast resztę 399 zł przy odbiorze.

          Tablet Zixo UltraSlim PS47


7’’ dotykowy ekran TFT pojemnościowy tabletu Zixo UltraSlim PS47 stosowany także w konstrukcjach Apple umożliwia nie tylko e-czytanie eBooków, ale też serfowanie po internecie i oglądanie filmów bez użycia rysika.

Promocja BezKartek wpisuje się w ogólnoświatowe listopadowe szaleństwo cenowe. Jest tylko jedna różnica nie mówimy teraz; kto da więcej, ale kto da więcej za mniej. Dlatego sprawdź co jeszcze do niego dostaniesz.

Źródło; BezKartek.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga