WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 24 kwietnia 2012

Dawid Juraszek czyli e-Juraszek - darmowe eBooki ePub, PDF, Mobi

Szanowni Czytelnicy!

Dziś zaczynamy nową akcję promocyjną, czyli projekt e-Juraszek.

Przez najbliższe dwa tygodnie w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę, będziemy publikować jedno opowiadanie Dawida Juraszka. Wszystkie opowiadania będą dostępne w trzech formatach (mobi, epub, pdf) i wszystkie będą GRATIS!

Dawid Juraszek o sobie pisze skromnie: "Urodzony w Bielsku-Białej, zamieszkały w Chinach, autor kilkudziesięciu opowiadań i artykułów w prasie i antologiach, kilkunastu przekładów książkowych z angielskiego i jednej - jak dotąd - powieści."

Dziś - pierwsze z opowiadań Autora, czyli "Hetman".

Kilka słów o tekście: W Dalekopolsce sarmackie wartości wciąż są żywe i żwawe, choć od starej poczciwej Ziemi dzieli ją wiele lat świetlnych. Na tę szlachecką sielankę czyha jednak kosmiczna potęga, której stawić czoła może tylko superbohater rodem z Sarmacji! Pierwodruk w miesięczniku ′Science Fiction, Fantasy i Horror′.

Serdecznie zapraszamy do lektury całości (62 strony). Do pobrania natychmiast!

Pozdrowienia
Zespół RW2010

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga