WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 21 kwietnia 2012

Nie czytaj ... i tak umrzesz, a eBooki nie dekorują

Akcja społeczna „Czytaj! Zobacz więcej”. Wspólny projekt przygotowany przez Bibliocreatio i Biblioteki UW. Wrzucając nasze trzy grosze nie czytaj e-książek, eBooków, e-prasy i nie słuchaj AudioBooków czyli książek audio. Książki czytane to nie książki. Wiedza szkodzi.Czy też masz takie wrażenie, że nam wmawiają, że Polacy nie czytają? Czy może żyjemy w różnych Polskach?

My czytamy i słuchamy na przekór słowu NIE. Książki elektroniczne też są książkami.

Na marginesie Bibliocreatio zajmuje się tworzeniem bibliotek na zamówienie dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Oczywiście wszystko papierowe i pięknie oprawione. Czy to jednak nie jest tylko element dekoracyjny wnętrz? Odwieczne pytanie; ważniejsza forma czy treść?

Czytając wydawnictwa cyfrowe możesz skompletować potężną bibliotekę nawet za darmo lub niewielką cenę. Czerpiesz wtedy wiedzę, bo element dekoracyjny jest drugoplanowy, a na wszystkie książki może życia zabraknąć.

eBooki są do czytania nie do dekoracji.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga