WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 19 kwietnia 2012

m.przegladsportowy.pl - mobilny Przegląd Sportowy na smartfony

Informacja prasowa
Warszawa, 19 kwietnia 2012 r.

Przegladsportowy.pl już dostępny w wersji na smartfony

Ringier Axel Springer Polska uruchomił mobilną wersję popularnego serwisu sportowego przegladsportowy.pl. Najnowsze informacje o sporcie, zdjęcia i wyniki dostępne są dla kibiców do przeglądania w wygodnej formie na smartfonach.

m.przegladsportowy.pl

Mobilna wersja oficjalnego serwisu Przeglądu Sportowego działa pod adresem m.przegladsportowy.pl. Posiadacze smartfonów mogą śledzić na bieżąco doniesienia sportowe, przeglądać obszerne galerie zdjęć, a także sprawdzać relacjonowane na żywo wyniki rozgrywek z wielu różnych dyscyplin sportu. Użytkownicy mobilnego serwisu mają również możliwość komentowania artykułów za pomocą systemu komentarzy zintegrowanego z Facebookiem.

„Dzięki wersji mobilnej nasi użytkownicy będą mogli śledzić informacje sportowe, bez względu na to gdzie się znajdują - także w drodze do pracy czy na stadionie. Wprowadzony przez nas system komentarzy ma zachęcić użytkowników do jeszcze większej aktywności i integracji z serwisem”, mówi Paweł Kowalczyk, product manager serwisu przegladsportowy.pl.

„Wymogiem dzisiejszych czasów jest podążanie z treściami za użytkownikami, a szczególnie tymi, którzy uczestniczą w wydarzeniach sportowych. Rynek usług i produktów mobilnych rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego m.przegladsportowy.pl jako siódmy serwis mobilny dołącza do naszej oferty reklamowej”, mówi Andrzej Kamiński, dyrektor sprzedaży online w Ringier Axel Springer Polska.
Przegladsportowy.pl wchodzi w skład grupy serwisów sportowych Ringier Axel Springer Polska, które zajmują 5. miejsce w najnowszym rankingu Megapanel w swojej kategorii. W lutym serwisy sportowe wydawcy odwiedziło 718 tys. użytkowników, czyli prawie 40 proc. więcej niż miesiąc wcześniej*.

Źródło: Megapanel PBI/Gemius, 1-2/2012

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga