WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 19 kwietnia 2009

Era cyfrowa

Era cyfrowa staje się faktem. Polska Izba książki wśród swoich członków rozesłała ankietę Federacji Wydawców Europejskich mającą za zadanie zdefiniować co stoi na przeszkodzie m.in we wprowadzaniu innowacji technologicznych, w przepisach w zmieniającym się środowisku biznesowym oraz dalszym rozwoju.

Ankieta dostępna jest na stronie ; http://ec.europa.eu/information_society/media_taskforce/smes/index_en.htm we wszystkich językach europejskich.

Oprócz finansowaniu wydaje się, że największą barierą jest uznanie nowych technologii na równi ze starymi. Może ankieta spowoduje usunięcie różnic i równoprawne funkcjonowanie postępu.

Wydawnictwa cyfrowe popierają równoprawność słowa bez względu na jakim nośniku i formie słowo to jest przekazywane ku chwale ERY CYFROWEJ i ludzkiej myśli.

Źródło ; www.rynek-ksiazki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga