WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 5 kwietnia 2009

Philips GoGear Ariaz ogląda i czyta bajki

Philips GoGear Ariaz to jedno z pierwszych urządzeń Philipsa przystosowanych do współpracy ze znaną księgarnią Audible.

GoGear Ariaz małe poręczne urządzenie 66 x 43 x 12 z wyświetlaczem LCD jest dostosowane do nowego formatu plików Audible, w którym obraz jest zsynchronizowany z dźwiękiem oraz tekstem. Dzięki takiej mozliwości odtwarzacza można nie tylko słuchać, ale również oglądać ilustracje m.in bajek z www.Audiblekids.com.

Mamy kolejne urządzenie wspomagające wydawnictwa cyfrowe, które nie tylko czyta książki i bajki mp3, ale pozwala nam połączyć dźwięk z obrazem. Wraz z łatwym dostępem do ładowania nowych pozycji wydawniczych. Szkoda tylko, że nie ma bajek po polsku.

Zdjęcie oraz więcej informacji ; www.pr.philips.pl

1 komentarz:

  1. Przykro powiedzieć ale ta informacja nabija w butelkę użytkowników. Audioksiążki można pobrać tylko z audible.com w ich komercyjnym formacie. philips niby odtwarza w formacie AAC(M4A) ale nie jako książki. To uważam za oszustwo, ponieważ mam swoje audioksiążki i mogę ich słuchać tylko jako mp3 lub AAC(bez obsługi rozdziałów lub przerywania i wracania w dowolnym miejscu). Na audible są tylko obcojęzyczne audioksiążki(nie znalazłem polskich) trzeba płacić abonament? A ceny w dolarach, tak jaku u nas w złotych. Za książkę np. 30$ Philips nie chce dać wsparcia dla innych formatów, po prostu kicha. Żałuję że kupiłem to Mp4.(Poza audioksiążkami odtwarzacz jes OK.)
    Damian

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga