WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 8 kwietnia 2009

Kryzys? Bogaty Ojciec pomoże


Kryzys głównie wykreowany medialnie wyostrza nasz apetyty na oszczędzanie i szukanie możliwości nowych sposobów zarabiania. Znane i popularne poradniki Roberta Kiyosaki doczekały się kolejnego wydania.
Tym razem " Bogaty Ojciec Biedny Ojciec dla młodzieży " wydawnictwa Złote Myśli. Trudno reklamować tak uznanego autora wielu publikacji. Wielu z nas znajdzie w tym ebooku wskazówki jak postępować i jak żyć, aby nasze życie obyło się przynajmniej bez materialnych trosk. Jak mawiają pieniądze szczęścia nie dają, ale wiedzy i jej zmaterializowanej części nigdy za wiele.


Autor Robert Kiyosaki wielokrotnie pisał i doradzał osobom, które miały problemy i wskazywał im konkretne przykłady jak je rozwiązywać. E-książka " Bogaty Ojciec Biedny Ojciec dla młodzieży " zainteresuje wszystkich, którzy szukają nowych rozwiązań i chce polepszyć swoje życie.


Czas " kryzysu " sprzyja wszelkiego rodzaju przemyśleniom i zmianom. Publikacje Roberta Kiyosaki współcześnie stają się niemal lekturą obowiązkową.

Wydawnictwa cyfrowe polecają.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga