WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 14 września 2009

E-czytnik Nuut w Szwecji


Dzięki uprzejmości naszego czytelnika w Szwecji dowiadujemy się, że na Targach Książki w Göteborgu w dniach 24-27.09.2009 r. będzie zaprezentowany e-czytnik firmy Nuut. Przedstawiciele producenta deklarują niższą cenę wobec swoich rynkowych konkurentów takich jak Sony, Irex Iliad i Amazon Kindle.

E-czytnik Nuut waży 300 gram. Mieści 10 000 stron tekstu i na jednym ładowaniu baterii można przeczytać około 20 e-książek.

Podobno cieszy się dużym zainteresowaniem sieci księgarskich i wydawnictw. Jednak cena 3 000 SEK czyli na nasze około 1 200 złotych ciągle wydaje się mało atrakcyjna. Naszym zdaniem cena do zaakceptowania jest co najwyżej równowartości przeciętnego odtwarzacza DVD. Nie mówiąc już, że najlepsza byłaby cena telefonu komórkowego w abonamencie. To bardziej przyśpieszyłoby rozwój rynku i czytelnictwa.

Wydawnictwa cyfrowe jednak z zadowoleniem przyjmują kolejne modele i firmy wchodzące na nowy rozwijający się rynek.

Żródło ; www.webmastern.se

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga