WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 13 września 2009

iRiver Story nowa opowieść czytników


Zaczęło się. Wyścig o konsumenta nabiera tempa. Miłośnicy wydawnictw cyfrowych mają coraz większą frajdę, że producenci coraz bardziej dostrzegają ten burzliwie rozwijający się rynek czytelniczy, Odbiorcy już niedługo otrzymają nowe narzędzie do czytania popularnych eBooków.

Koreański koncern iRiver zapowiada na 16.09.2009 r. wprowadzenie do sprzedaży nowego czytnika iRiver Story. Jego premiera co prawda odbędzie się w Korei, ale przecież to nie jest daleko w dzisiejszym informatycznym świecie. Fizyczne podobieństwo z czytnikiem amazonkindle, nie stanowi, że zapowiadana cena oscylować będzie między 280 a 320 $. To znaczący postęp i ciszy coraz większa konkurencja.

iRiver Story posiada tak ceniony wyświetlacz e-ink z klawiaturą QWERTY, 32 GB pamięci oraz odczyt w znanym formacie EPUB jak również w formacie PDF. Posłuchać muzyczki na nim też można.

Co cieszy koreański koncern rozpoczął rozmowy na temat możliwość dystrybucji w USA oraz naszego wschodniego sąsiada Rosją, a to już od nas niedaleko.

Źródło ; www.electronista.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga