WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 23 września 2009

EBook Dana Browna "The Lost Symbol" lepszy od książki

Nowa powieść Dana Browna The Lost Symbol została już sprzedana od premiery w ponad milionie egzemplarzy. Okazuje się jednak, że w wersji elektronicznej eBook sprzedaje się jak świeże bułeczki, lepiej od papierowej. EBook The Lost Symbol w cenie 9,99 $ do natychmiastowego odbioru to niezła gratka dla miłośników tego typu literatury.

Wydarzenie dotyczy potentata na rynku księgarskim Amazon.com. Rzecznik księgarni Andrew Herdener powiedział ; Było to dla nas niespodzianką, kiedy mimo stałej , wysokiej sprzedaży książek papierowych, zauważyliśmy jak w dniu premiery sprzedaż wydania na Kindle zaczyna przeganiać sprzedaż książek w twardej okładce.

Cóż, warto czasem zaryzykować

Żródło ; www.libranova.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga