WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 24 września 2009

Lektury audio mp3

Sezon polowań i obowiązku czytania lektur w pełni. Nowa witryna Lektury MP3 pokazuje, że czytanie lektur może być przyjemne. Radość i wygoda słuchania książek audio trafiła również w gusta uczniów, którzy wyjątkowo chętnie korzystają to co przeczytać muszą.

Nie tracąc czasu w drodze do i ze szkoły wykorzystują czas. Lektury mp3 mają doskonałe interpretacje i można cieszyć się wykonaniem lektorów. Ta forma poznawania dorobku literackiego nie w sobie nic złego. Często bowiem po wysłuchaniu wracamy do książki, żeby ją przeczytać po " swojemu " i odkrywać jeszcze inny " smaczek ".

Czyż nie ogląda się filmów i sztuk teatralnych na podstawie książek. Film i teatr już dawno zasłużyły na miano sztuki. Czy nie czas na książki audio - audiobooki ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga