WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 24 września 2009

eClicto w blokach startowych

eClicto projekt Grupy Kolporter planuje start w grudniu 2009 r. Model biznesowy jest jeszcze doskonalony, ale możemy oczekiwać ciekawego wydarzenia na rynku wydawnictw cyfrowych.

Czytnik eClicto będzie służył nie tylko do czytania eBooków podobnie jak w Amazon Kindle również sprzedaży. Uzupełnieniem projektu będzie dostępność aktualnych informacji na temat nowości technologicznych, zapowiedzi, recenzje i informacje ze świata kultury poprzez dostępny blog.

Rzecznik Grupy Kolporter, Maciej Topolski stwierdził ; - Mamy już podpisane umowy z blisko 40 wydawcami. Trzeba pamiętać, że e-booki w
porównaniu z tradycyjnymi książkami mają tę przewagę, że ich nakład się nie wyczerpie.
Część contentu będzie dostępna na komputery i czytniki, część wyłącznie na czytniki.Stworzony przez nas system konwersji będzie umożliwiał
wprowadzenie na rynek nowości wydawniczych znacznie wcześniej od wydań w wersji
papierowej.
Jaka będzie cena czytnika?
Promocyjna cena pakietu, w którym oprócz czytnika będzie około 100 darmowych
książek w wersji elektronicznej będzie wynosić 899 zł – informuje M.Topolski.

Zapowiada się, więc na małe zamieszanie na rynku. To pierwszy taki projekt na polskim rynku. Co na to konkurencja ? Zobaczymy. Może tylko się wydaje, że śpi.

Początkowo dostępnych będzie kilkaset płatnych pozycji. Jesteśmy pewni, że ilość
contentu będzie dynamicznie wzrastać - dodaje M.Topolski

E-czytnik eClicto będzie można zakupić na stronie projektu oraz w sklepie kolporter.pl. Sondażowo kilkaset sztuk, aby zdobyć wiedzę jak wielkie jest zainteresowanie rynku.

Wydawnictwa cyfrowe trzymają kciuki choć wolimy niższe ceny.

Żródło ; http://eclicto.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga