WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 11 grudnia 2009

e-Kiosk.pl na New Connect

Całkiem w cieniu premiery eClicto e-Kiosk.pl zadebiutował na giełdowym rynku New Connect. Inwestorzy, którzy nabyli akcje w ofercie prywatnej ( 1,04 zł ) lub w pierwszym dniu debiutu ( zamknięcie 0,96 zł ) nie są dzisiaj pewnie zachwyceni swoją inwestycją. e-Kiosk.pl na piątkowym zamknięciu sesji był notowany 0,67 zł za jedno PDA.

Nie jest to zachwycająca wycena rynkowa inwestorów, ale może dzięki temu rynek dojdzie do ceny równowagi i należy skłaniać się do kupna ?

e-Kiosk.pl oprócz sprzedaży e-wydań, eBooków, AudioBooków ma w planach wprowadzić na rynek czytnik publikacji elektronicznych. Po eClicto.pl i bezkartek.pl byłby to kolejny dystrybutor z własnym czytnikiem w ofercie.

Swego czasu spekulowano, że nexto.pl w ramach współpracy z zinio ma wprowadzić na rynek czytnik Plastic Logic. Może to jednak tylko plotki ... a może poszli do lasu...

Źródło ; internerstandart.pl , New Connect

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga