WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 28 grudnia 2009

eClicto sukces oglądalności

Księgarnia eClicto wraz z szumnie zapowiadanym projektem ruszyła. Jak na razie dowiadujemy się z oficjalnego blogu ; blog.eClicto.pl od Macieja Topolskiego o sukcesie oglądalności. Na bloga weszło około 25 ooo czytelników.

Jak przełoży się to na sprzedaż i sukces eClicto ? Zobaczymy. W komentarzach użytkowników przeważają albo hurra optymistyczne wypowiedzi albo uwagi o nieścisłościach. Wątpliwości dotyczą ilości pakietu bezpłatnych eBooków. Miało być 100, jest więcej, ale znowu polskich mniej niż oczekiwano. Bateria czytnika eClicto słaba i odczyt przy powiększeniu tekstu sprawia problemy.

Niewątpliwym sukcesem oprócz odwiedzalności jest ilość podpisanych umów z wydawnictwami. W znaczący sposób wpłynie to resztę rynku wydawnictw cyfrowych i być może przekona resztę niedowiarków o coraz poważniejszym kierunku rozwoju rynku księgarskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga