WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 8 grudnia 2009

Kindle zarabia na Amazon

Czytnik Kindle zdaje się w znaczący sposób generować zyski Amazon.com. Listopad 2009 r. jest kolejnym miesiącem rekordowej sprzedaży Kindle. Popularność elektronicznego czytania eBooków oraz być może dostępność czytnika w 100 krajach pobudza wyobraźnie analityków. Szacuje się, że tegoroczna sprzedaż zamknie się na poziomie 2 do 5 mln sztuk.

W samym listopadzie i grudniu możliwa jest sprzedaż 900 tys. sztuk czytnika. Nie dziwi więc nieustanna zwyżka akcji amazon.com. Jak podaje Puls Biznesu w ciągu roku zyskały ponad 160 % i wydaje się , że apetyty inwestorów wcale na tym nie poprzestaną. Rynek wydawnictw cyfrowych jest coraz bardziej atrakcyjnym kąskiem, a elektroniczna sprzedaż staje się jeszcze ważniejszym elementem.

Źródło ; di.com.pl, pb.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga