WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 23 czerwca 2011

e-Czytnik Amazon Kindle 3 + 3G w Polsce - darmowy internet i eBooki

Prawdziwa gratka dla miłośników e-czytania. e-Czytnik Amazon Kindle 3 + 3G już dostępny w Polsce. Do tej pory ten pożądany e-Czytnik mogliśmy kupić tylko poza granicami naszego kraju. Teraz kolejny model Kindle trafił do sprzedaży w Polsce.


Gdzie kupić Amazon Kindle 3 + 3G?
Dystrybutorem jest prężna e-księgarnia BezKartek oferująca oprócz tego modelu również inne e-Czytniki. Wybór jest coraz większy, a różnica między e-Czytnikiem  a komputerem zaczyna się stopniowo zacierać na korzyść e-Czytnika.Wyświetlacz e-ink nie ma jeszcze takiej dynamiki jak tradycyjny ekran, ale to tylko "jeszcze" jest tylko kwestią czasu.

Jeszcze do niedawna było niewyobrażalnym, aby e-Czytnik wprowadzał nas w wirtualna rzeczywistość. Po wprowadzeniu do urządzeń łączności WiFi uzyskaliśmy taką możliwość, ale tylko w wybranych miejscach.


e-Czytnik Amazon Kindle 3 + 3G wyposażony także w WiFi może połączyć Cię z darmowym internetem w dowolnym miejscu dzięki 3G - systemem telefonii komórkowej trzeciej generacji umożliwiający dostęp do globalnej infrastruktury komunikacyjnej za pośrednictwem systemu naziemnego.


Zobacz więcej o zasięgu 3G

Jak wygląda w praktyce korzystanie z darmowego internetu najlepiej prezentuje krótki film poniżej.
Bezkartek sprzedaje e-Czytnik Amazon Kindle 3 + 3G podobnie jak inne modele Kindle z 23% podatkiem VAT i, co ważniejsze, z 2-letnią gwarancją oraz z dodatkiem 45 darmowych eBooków. Odbiór przesyłki lub osobiście w wyznaczonych punktach.

Czytaj;

Polska premiera Kindle DX Graphite + 45 polskich ebooków za darmo


Zalety Kindle 3 + 3G


Darmowy internet

Ciesz się i korzystaj z darmowego dostępu do internetu w Polsce i większości krajów UE. Zainstalowana karta SIM pozwala nie tylko łączyć się z księgarniami internetowymi, ale także ze wszystkimi stronami WWW-html.

Wbudowany czytnik PDF:

Zasięgnij i przeczytaj wszystkie dokumenty osobiste i zawodowe w podróży. Teraz z funkcją Zoom przeglądanie drobnego druku, szczegółowych tabel i grafiki staje się łatwe i przyjemne.

Wysoki kontrast ekranu E Ink Pearl:

Kindle 3 posiada wyświetlacz najnowszej generacji, który wykorzystuje technologię E-Ink Pearl. Dzięki niej otrzymamy o 50% lepszy kontrast ukazujący krystalicznie czysty tekst i bardzo ostre obrazy!

Czytaj wśród promieni słonecznych, bez odblasków:

W przeciwieństwie do komputera lub ekranów LCD, wyświetlacz Kindle 3 wygląda i jest odbierany jak prawdziwy papier, bez podświetlenia.

Cieniuteńki:

Niecały 1cm głębokości(8,50mm), to grubość większości gazet lub czasopism.

Książki otrzymamy do 60 sekund:

Pobierz książkę bezprzewodowo(WIFI) w czasie krótszym niż 60 sekund, bez potrzeby użycia komputera.

Długi czas pracy akumulatora:

Czytaj książki nawet przez 3 tygodnie na jednym załadowaniu baterii z włączoną siecią Wireless. Przy wyłaczonej sieci możemy czytać nasze ulubione książki nawet do miesiąca czasu...

Spora wielkość biblioteki:

Mieści do 3500 książek, czasopism lub dokumentów!

Pochwal się swoimi pasjami:

Podziel się swoją pasją do czytania z rodziną i przyjaciółmi umieszczając znaczące fragmenty i cytaty na Twitterze i Facebooku bezpośrednio z Kindle

Globalny zasięg:

Zasięg sieci bezprzewodowej w domu lub za granicą w ponad 100 krajach!

Z funkcją automatycznego obrotu ekranu:

Wyświetlacz automatycznie obraca się z pionowego położenia na poziomy, dzięki czemu można zobaczyć pełne szerokości mapy, wykresy, tabele i strony internetowe.

Czytanie na głos TTS:

Dzięki funkcji Text-To-Speech, Kindle 3 może czytać na głos gazety, czasopisma, blogi i książki, chyba, że książka będzie posiadać zakaz użycia tej funkcji udzielonej przez autora/wydawcę.

Darmowe ebooki na dobry początek:

Otrzymasz 45 polskich ebooków całkowicie za darmo!


Amazon Kindle 3 + 3G DANE TECHNICZNE:

Wyświetlacz:

6 calowy wyświetlacz e-papieru E Ink najnowszej generacji technologii Pearl,
600x800 pikseli przy 167 ppi,
16 poziomów skali szarości,  

Rozmiar:

19cm x 12,3cm x 8,5mm 

Waga:

240 g

Wymagania systemowe:

Brak, ponieważ nie wymaga komputera.

Magazynowanie:

4GB wewnętrznej pamięci(ok. 3.3GB dostępne dla użytkownika).

Czas ładowania:

Pełne naładowanie w ciągu około 4,5 godziny za pomocą dołączonego zasilacza. Ładowarka obsługuje również ładowanie z komputera poprzez dołączony kabel USB 2.0.

Łączność:

WiFi

Port USB:

USB 2.0 (złącze micro-USB) do podłączenia zasilania Kindle 3 lub połączenia z komputerem PC lub Macintosh.

Audio:

3.5mm stereo audio jack, wbudowane stereofoniczne głośniki. Treść (TTS)

Obsługiwane formaty:

Kindle (AZW), PDF, TXT, Audible, Audible AAX, MP3, niezabezpieczone MOBI, PRC natywnie; HTML, DOC, RTF, JPEG, GIF, PNG, BMP poprzez przekształcenie.

Akcesoria w zestawie:

zasilacz USA z przejściówką (obsługuje 100V-240V), kabel USB 2.0, akumulator.

Jedyne co brakuje to tylko formatu ePub, który jest coraz popularniejszy. Można jednak przy odrobinie chęci dać sobie z tym radę.

Źródło; BezKartek.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga