WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 27 czerwca 2011

Szybki e-Book? Woblink z In-App Purchase = szybkie zakupy

Już od 29 czerwca Woblink z systemem In-App Purchase!
Ściągnij nową aplikację i kupuj znacznie szybciej niż dotąd!

Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego stwarzamy możliwość dokonywania szybkich zakupów. Teraz nasi użytkownicy będą mogli dokonywać płatności w systemie In-App Purchase za pomocą swojego konta w iTunes. Aby korzystać z tego udogodnienia, konieczne jest pobranie nowej wersji aplikacji. W App Store czeka już update Woblinka – z zupełnie nowym layoutem, funkcjonalnościami i systemem In-App.

Woblink to jedyna  e-księgarnia, która udostępnia tę opcję. Korzystając z naszego katalogu e-booków, użytkownik wybiera sposób kupowania, który najbardziej mu odpowiada:

  1. Kupując  w systemie In-App Purchase, dokonuje się płatności w EURO.  Ceny e-booków kształtowane są zgodnie z katalogiem cen w App Store i uwzględniają różnice kursowe. Zakupiona książka w ciągu kilkudziesięciu sekund pojawi się na iPadzie, iPhone’ie lub iPodzie Touch!

  1. Dokonując zakupu e-książek za pośrednictwem  portalu www.woblink.com, użytkownik płaci zawsze w PLN, bez narażania się na różnice kursowe. Po transakcji można zsynchronizować półkę na portalu z tą na urządzeniu i już po chwili czytać pobrane e-booki.
W związku ze sposobem funkcjonowania systemu In-App Purchase większość promocji cenowych będziemy mogli prowadzić tylko na portalu www.woblink.com. Warto nas śledzić!

Ze względu na konieczność akceptowania każdej pozycji przez Apple, książki w systemie In-App będą pojawiać się z opóźnieniem w stosunku do publikacji na portalu.

Więcej informacji o funkcjonalności In-App Purchase znajdziesz tutaj: http://www.woblink.com/pl/pobierz-apple

O Woblinku:
Aplikacja Woblink umożliwia przeglądanie i czytanie e-booków i multibooków pobranych
z bardzo atrakcyjnego katalogu nowości, bestsellerów i kultowych polskich komiksów. Niezwykle intuicyjny interfejs, szeroki wachlarz opcji czytania, wirtualna półka czytelnika, opcja powiększania klatek w komiksach to tylko niektóre funkcjonalności aplikacji.
Z Woblinkiem e-czytanie jest proste jak nigdy dotąd!

Już niedługo opcja pobierania e-booków Woblinka na PC i czytniki E Ink. Warto nas śledzić!

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga