WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 24 czerwca 2011

Pottermore.com - magiczne eBooki Harry Potter'a

Kolejna tajemnica Harry Potter'a wyjaśniona. Harry Potter uległ magii ery cyfrowej. Pisarka J.K.Rowling ujawniła, że tajemnicza witryna pottermore.com będzie sprzedawać eBooki i AudioBooki.

I to jest bardzo dobra wiadomość. Pamiętacie ile drzew wycięto w przysłowiowy pień na papierowe wydania Harry Potter'a? Możesz to sobie przypomnieć czytając; Książki czy las

Nawet wielcy czarodzieje dają się urzec magii książki elektronicznej. Pottermore.com przy współudziale koncernu Sony oraz wydawcy Bloomsbury wprowadzi ulubionego bohatera w krainę wydawnictw cyfrowych. Oprócz filmów, animacji i eBooków dostępne będą AudioBooki w kilku językach z przygodami Harrego Pottera oraz  wcześniej nie publikowane fragmenty.Witryna ruszy w październiku, ale już teraz możesz się zarejestrować, aby  na czas dowiedzieć się o otwarciu. Jeśli zdasz specjalny test będziesz mieć dostęp od lipca.

Źródło; wyborcza.pl,   pottermore.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga