WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 1 sierpnia 2011

Wakacyjna Histeria z wydawnictwem Czarna Owca. Wszystkie e-booki taniej o 50% do 31 sierpnia!

Księgarnia 4M

Wakacyjna Histeria z wydawnictwem Czarna Owca. Wszystkie e-booki są o 50% tańsze do 31 sierpnia!


Ledwie ochłonęliśmy po lipcowej gorączce promocji, a już czekają nas kolejne atrakcje. Teraz bestsellery Wydawnictwa Czarna Owca w nowej lepszej wakacyjnej cenie obniżonej o 50%. Tak, eBooki taniej dokładnie o połowę.

Wakacje to czas kiedy nasze pieniądze chętniej opuszczają przytulny portfel. Cieszą więc chwile kiedy można za to samo mieć dwa razy więcej. Warto zainwestować, by przeżyć niezapomniane emocje e-czytając swoje ulubione eBooki. Nadarza się stosowna okazja.

Pamiętaj, że warto zapisać się bezpłatnie do Klubu Nexpresso, by korzystać ze zniżek i być na bieżąco z promocjami. Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej jest specjalna oferta Nexpresso Premium.

Sprawdź co Księgarnia 4M ma specjalnie dla Ciebie

Nie tylko skandynawskie kryminały!

- Vincent V. Severski - Nielegalni

Trzymająca w napięciu powieść szpiegowska o tajnikach polskiego wywiadu! 

Nielegalni” to misternie skonstruowany thriller szpiegowski, mocno osadzony w realiach polskich służb specjalnych, w którym osobiste porachunki, zadawnione rany i polityczne ambicje splatają się w pełnej napięcia akcji po obu stronach Bałtyku.

Były pułkownik polskiego wywiadu Vincent V. Severski napisał powieść z kluczem. Wyraźne są tu aluzje do wydarzeń wokół służb specjalnych, jakie miały miejsce w czasach rządów PiS. Po raz pierwszy osoba ze środka służb, przekonująco opowiada, jak zacietrzewienie, niekompetencja polityków i ich obsesja na punkcie teczek niszczyła wieloletnią misterną pracę wywiadu. 

- Stieg Larsson - Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

Trylogia „Millennium“ Stiega Larssona pobiła kolejny rekord sprzedaży. W niemal pięćdziesięciu krajach sprzedała się już w ponad 60 milionach egzemplarzy! Łączna sprzedaż wydań książkowych, e-booków i audiobooków przekroczyła już 700 tys. co daje Polsce 10. miejsce w Europie i 12. Na świecie!

- Stieg Larsson - Dziewczyna, która igrała z ogniem

W kolejnej, po Mężczyznach, którzy nienawidzą kobiet, części trylogii Millennium główną bohaterką jest Lisbeth Salander. Do Lisbeth wracają wspomnienia mrocznej przeszłości, wywołane serią dramatycznych wypadków. Tym razem Salander postanawia raz na zawsze się z nimi uporać.  

- Stieg Larsson  - Zamek z piasku, który runął


Trzecia, i ostatnia część trylogii Millennium – to bestsellerowa powieść, wywodząca się z najlepszej szwedzkiej tradycji fikcji i literatury kryminalnej: świetnie napisana, z trzymającą w napięciu fabułą i fascynującymi postaciami. Wyjątkowe zjawisko na światowym rynku literackim!
  
Poczuj piękno literatury w zgodzie z naturą
pobierz - download darmowe eBooki ePub  

eBooki w formacie ePub, który umożliwia komfortowy odczyt na większości czytników e-booków na świecie wspierających standard ePub oraz w aplikacjach mobilnych na telefonach, tabletach itp. Format umożliwia intuicyjną zmianę układu tekstu, powiększania i pomniejszania rozmiaru czcionki.


- Camilla Läckberg - Księżniczka z lodu

Księżniczka z lodu – i kolejne części sagi, stały się olbrzymim sukcesem czytelniczym w całej Europie. Książki te nie ograniczają się jedynie do intrygi kryminalnej, ale są to także doskonałe powieści obyczajowe ze znakomicie oddanym klimatem współczesnej szwedzkiej prowincji, interesująco nakreślonymi, wiarygodnymi bohaterami oraz konsekwentnie prowadzonym wątkiem historii rodzinnej.

- Hans Rosenfeldt  Michael Hjorth  - Ciemne sekrety

Najlepszy skandynawski kryminał 2010 roku! 

Ciemne sekrety to  pierwsza część cyklu powieści kryminalnych z Sebastianem Bergmanem, policyjnym psychologiem i ekspertem od seryjnych morderstw. W przygotowaniu druga część cyklu pod roboczym tytułem Nemezis.

- Liza Marklund  - Czerwona Wilczyca

Czerwona Wilczyca, jest ministrem w obecnym rządzie. Annika walczy teraz nie tylko z terrorystami sprzed lat, ale i z obecnym politycznym establishmentem.

- Leif G. W. Persson  - Swobodny upadek, jak we śnie

Swobodny upadek, jak we śnie to arcydzieło suspensu i klasycznego spisku, w którym Leif GW Persson rozwiązuje zagadkę zabójstwa szwedzkiego premiera sprzed 25 lat, wskazując na ciemne siły, grupy interesów oraz zakulisowych graczy. To mroczny obraz współczesnego społeczeństwa. Jednak największa siła tej powieści tkwi w niezwykłej zdolności Perssona do łączenia suspensu i humoru z niezwykle wiarygodnym portretem współczesnych, zwykłych ludzi, którym przypadło w udziale rozwiązywanie najsłynniejszego zabójstwa XX wieku.       


- Michalina Wisłocka  - Sztuka kochania


Sztuka kochania po licznych perypetiach ukazała się w 1976 roku. Była pierwszym z prawdziwego zdarzenia poradnikiem seksuologii w krajach Układu Warszawskiego i mimo że wychowały się na niej trzy pokolenia par, aktualności nie straciła do dzisiaj. Autorka uzupełniła Sztukę kochania nowymi metodami antykoncepcji, propozycjami pikantnych zabaw erotycznych, tekstami historycznymi o mowie miłosnej oraz...


- Wojciech Eichelberger  Pierre Forthomme  François Nail - Quest. Twoja droga do sukcesu

Słowo quest oznacza w języku angielskim poszukiwanie, wyprawę odkrywczą. Autorzy tej książki proponują czytelnikowi wyprawę w poszukiwaniu samego siebie, swych prawdziwych marzeń, prawdziwych, godnych najwyższego wysiłku celów - i środków do ich urzeczywistnienia.

- Magdalena Środa  - Etyka dla myślących. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Jedyny na polskim rynku, pełny podręcznik do nauki etyki dla szkół ponadpodstawowych, rekomendowany przez MEN.


- Leif G. W. Persson  - W innym czasie w innym życiu

Druga część fantastycznej trylogii kryminalnej o kulisach zabójstwa szwedzkiego premiera.  

Z charakterystycznym dla siebie sardonicznym dowcipem i znawstwem politycznego żargonu Persson snuje okrutną sieć szantażu, agentów Stasi i chciwości, która oplata wszystkie warstwy szwedzkiego społeczeństwa. 

- Liza Marklund  - Prime Time

Okazuje się, że jej najlepsza przyjaciółka jest w gronie podejrzanych. Śledztwo się przedłuża. Thomas, partner życiowy Anniki, wyrzuca jej, że zaniedbuje jego i dzieci. W redakcji pracownicy buntują się przeciwko redaktorowi naczelnemu. Kierownik redakcji, Anders Schyman, wciąga Annikę w otwartą walkę o władzę. A morderca nadal pozostaje na wolności...

- Leif G. W. Persson  - Między tęsknotą lata a chłodem zimy

Na Trylogię policyjną Leifa G.W. Perssona, składają się trzy powieści: Między tęsknotą lata a chłodem zimy, W innym czasie, w innym życiu, Swobodny upadek jak we śnie - które wspólnie opowiadają jedno z możliwych rozwiązań największego nierozwikłanego do dziś śledztwa we współczesnej Szwecji - morderstwa premiera Olofa Palmego, który zginął od kuli w Sztokholmie 28 lutego 1986 r.

- Liza Marklund  - Raj

Szwecję nawiedza huragan, z portu w Sztokholmie ginie wart 50 000 000 koron ładunek papierosów. Na nabrzeżu leżą zwłoki dwóch mężczyzn. Aida chcąc się ratować ucieka z miejsca zbrodni, azyl znajduje w „Raju” – stowarzyszeniu pomagającym ofiarom zastraszania.

- Liza Marklund  - Studio Sex

W jednym ze sztokholmskich tabloidów odbywa staż młoda dziennikarka - Annika Bengtzon i Marzy o tym, by dostać w nim stałą pracę. Pod nieobecność redakcyjnej koleżanki odbiera telefon - anonimowy świadek donosi, że na jednym z miejskich cmentarzy znalazł zwłoki młodej kobiety...
         
- Liza Marklund  - Zamachowiec

W wyniku eksplozji bomby Stadion Olimpijski zostaje zrównany z ziemią. Na powalonej przez wybuch trybunie policja znajduje szczątki energicznej, powszechnie podziwianej szefowej igrzysk olimpijskich, Christiny Furhage. Za pół roku w Sztokholmie ma się odbyć letnia olimpiada, do tego czasu zamachowiec musi zostać schwytany za wszelką cenę.

 Źródło; m.nexto.pl  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga