WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 6 sierpnia 2011

Bracia Jinke; e-Czytnik Hanlin V60 i Hanlin A6 walczą o e-Czytelnika.

Nowe e-Czytniki zagościły na polskim rynku. BezKartek wprowadził do sprzedaży dwa e-Czytniki produkcji Jinke Group. Czy Bracia Jinke zdobędą serca e-Czytelników?Najnowszy e-czytnik Hanlin V60 posiada większość opcji dostępnych w e-readerach z WiFi na czele. Na górnej krawędzi znajduje się przycisk zasilania i gniazdo kart SD, na dolnej krawędzi jest gniazdo słuchawkowe oraz port USB (również do ładowania). Na prawym brzegu znajdują się przyciski kontroli głośności. Czytnik posiada wbudowane 2 głośniki, a także slot na karty SIM (za panelem) z tyłu. Pod ekranem znajduje się 5 przycisków skrótów (dom, rozmiar czcionki, zakładki, menu, z tyłu) i klawiatura.


e-Czytnik Jinke Hanlin V60


Ogólnie rzecz biorąc, jest to porządny design. Przyciski są odpowiednio duże i rozmieszczone na tyle daleko od siebie, dzięki czemu można szybko pisać notatki. Posiada bardzo wygodną klawiaturę. Dostęp do klawiatury numerycznej jest za pomocą klawisza alt. V60 posiada klienta poczty, czytnik kanałów RSS, odtwarzacz mp3, a także możliwość instalacji 3 rd aplikacji firm. Odtwarzacz MP3 można używać w tle podczas czytania.  Posiada 5 rozmiarów czcionek, zakładki, można dodać notatkę tekstową.
DANE TECHNICZNE:

5 czcionek, 26 języków opcje i 2 opcje odświeżania ekranu (pełny lub szybko).
Wyświetlacz: 6" Sipix display, rozdzielczość 600 x 800 pixels, 16 odcieni szarości
Procesor: Samsung Arm9 400MHz
Klawiatura: QWERTY
Pamięć: SD/SDHC/MMC card
Komunikacja: WiFi:802.11b/g 3G, EV-DO, WCDMA, TD-SCDMA(Opcjonalnie)
Akcesoria: 1 ładowarka, 1 kabel USB, 1 słuchawki, 1 bateria
Wyświetlacz: 6" E Ink rozdzielczość 600 x 800 pixels,16 odcieni szarości
Procesor: Samsung Arm9 400MHz
Klawiatura : pełna QWERTY
Pamięć: Internal 2GB/SD card
WiFi : 802.11b/g 3G
Komunikacja: EV-DO, WCDMA, TD-SCDMA(Opcjonalnie)
Akcesoria: 1 ładowarka, 1 kable USB, 1 słuchawki, 1 bateria


Czytaj też; Po piwo do Czech i e-Czytnik E-ink
e-Czytnik Hanlin A6

 

Najnowszy e-czytnik Hanlin A6 posiada większość opcji dostępnych w e-readerach z ekranem dotykowym oraz WiFi na czele. Na górnej krawędzi znajduje się przycisk zasilania i gniazdo kart SD, na dolnej krawędzi jest gniazdo słuchawkowe oraz port USB (również do ładowania). Na prawym brzegu znajdują się przyciski kontroli głośności.Czytnik posiada wbudowane 2 głośniki, a także slot na karty SIM (za panelem) z tyłu. Pod ekranem znajduje się 5 przycisków skrótów (dom, rozmiar czcionki, zakładki, menu, z tyłu) i klawiatura.

e-Czytnik Jinke Hanlin A6


Ogólnie rzecz biorąc, jest to porządny design. Przyciski są odpowiednio duże i rozmieszczone na tyle daleko od siebie, dzięki czemu można szybko pisać notatki. Posiada bardzo wygodną klawiaturę. Dostęp do klawiatury numerycznej jest za pomocą klawisza alt. A6 posiada klient poczty, czytnik kanałów RSS, odtwarzacz mp3, a także możliwość instalacji 3 rd aplikacji firm. Odtwarzacz MP3 można używać w tle podczas czytania.  Posiada 5 rozmiarów czcionek, zakładki, można dodać notatkę tekstową.DANE TECHNICZNE:

5 czcionek, 26 języków opcje i 2 opcje odświeżania ekranu (pełny lub szybko).
Wyświetlacz: 6" Sipix display, rozdzielczość 600 x 800 pixels, 16 odcieni szarości
Procesor: Samsung Arm9 400MHz
Dotykowy ekran
Klawiatura: QWERTY
Pamięć: SD/SDHC/MMC card
Komunikacja: WiFi:802.11b/g 3G, EV-DO, WCDMA, TD-SCDMA(Opcjonalnie)
Akcesoria: 1 ładowarka, 1 kabel USB, 1 słuchawki, 1 bateriaŹródło; BezKartek

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga