WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 25 sierpnia 2011

Zgarnij dwa miliony groszy za zakupy w Komputronik.pl


Dwa miliony dla klienta Komputronik.pl!
Sierpień 2011 – Komputronik.pl, najlepszy sklep internetowy w Polsce*, zapowiedział niecodzienną promocję z okazji zbliżającej się realizacji 2-milionowego zamówienia. Szczęśliwy klient, który złoży takie właśnie, historyczne zamówienie, otrzyma 2 miliony polskich groszy (czyli 20 tys. zł)! Aby zostać „milionerem” wystarczy kupić dowolny spośród kilkudziesięciu tysięcy produktów IT, RTV i AGD z oferty Komputronik.pl. Promocja obowiązuje od dzisiaj do dnia realizacji historycznej transakcji.

Miliony od Komputronika


Pierwszy milion zamówień Komputronik.pl zrealizował we wrześniu 2008 roku, a więc po dziesięciu latach działalności. Na drugi milion zarząd e-sklepu będzie czekał dużo krócej. Wiele wskazuje na to, że liczba ta zostanie osiągnięta najpóźniej we wrześniu, a być może nawet w sierpniu br.

- Rezultaty Komputronik.pl świadczą między innymi o tym, że polski rynek e-commerce jest już w pełni dojrzały. Czynniki, które decydują o naszym sukcesie, to pełna dostępność oferty „od ręki”, szybkie dostawy, jak również pewność dokonywanych transakcji. Ważna wydaje się także otwartość na rozmowy z klientami, dla których uruchomiliśmy specjalną infolinię. Warto też podkreślić niedrogie przesyłki i możliwość darmowego odbioru produktów w salonach Komputronik na terenie całego kraju - mówi Piotr Zieliński, Kierownik internetowego sklepu Komputronik.pl.

Komputronik.pl to najstarszy z najbardziej obecnie popularnych polskich e-sklepów. Komercyjną, profesjonalną działalność w Internecie rozpoczął w styczniu 1998 roku - w tym samym, w którym Wirtualna Polska stała się portalem, a jednocześnie rok wcześniej niż powstało Allegro.pl i dwa lata przed startem Gadu-Gadu. Obecnie może poszczycić się liczbą 0,5 mln zarejestrowanych użytkowników. Strona e-sklepu każdego dnia notuje ponad 100 tys. wizyt i przeszło 1,2 mln odsłon. W efekcie od lat przoduje w rankingach porównujących wirtualne placówki ze sprzętem komputerowym i elektroniką użytkową.

Przedstawiciele Komputronik SA podkreślają, że na trzeci milion zamówień będą czekać prawdopodobnie jeszcze krócej niż w przypadku drugiego miliona. W 2010 roku sprzedaż przez Internet stanowiła około 3% całej sprzedaży detalicznej na naszym rynku. Biorąc pod uwagę, że w krajach rozwiniętych jest to około 10%, rodzimy rynek e-commerce ma ogromny potencjał rozwoju.

*Komputronik.pl to najlepszy sklep internetowy w Polsce - wynika z raportu przygotowanego przez tygodnik "Wprost" i Money.pl w 2010 roku. Tym samym wyprzedził 70 czołowych polskich e-sklepów, które zostały poddane surowym testom pod kątem 60 różnych kryteriów. Komputronik.pl wyraźnie wyprzedził między innymi konkurentów w kategorii "Elektronika i AGD" - najbardziej konkurencyjnej spośród wszystkich ocenianych. Jednocześnie okazał się jedynym sklepem internetowym w rankingu, który przekroczył barierę 80 punktów (na 100 możliwych do uzyskania). Komputronik.pl został też uznany za najlepszy sklep internetowy ze sprzętem komputerowym przez miesięcznik PC World (styczeń 2010). Komputronik.pl został wysoko oceniony we wszystkich branych pod uwagę kategoriach: "Obsługa", "Płatność", "Dostawa" oraz "Kontakt i pomoc". Do rankingu trafiły sklepy, które przodują w liczbie pozytywnych opinii na serwisach z ocenami internetowych placówek handlowych.

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga