WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 30 marca 2012

eBooki taniej o 40%. Rabat od Wolter Kluwer w Virtualo

Wolters Kluwer kusi 40% rabatem w trakcie weekendu z ebookami specjalistycznymi – 30.03-01.04.2012!

W ostatnich miesiącach ma miejsce coraz więcej akcji promocyjnych mających na celu zachęcenie do czytania ebooków. Tym razem do ebooków specjalistycznych z zakresu prawa, biznesu i finansów zachęca wydawnictwo Wolters Kluwer Polska.

W weekend tniemy ceny ebooków

Akcja weekendowa rozpocznie się w piątek 30.03 i potrwa do końca niedzieli 01.04.2012. W trakcie promocji klienci księgarni Virtualo.pl będą mogli zakupić wszystkie ebooki wydawnictwa Wolters Kluwer z 40% rabatem. Do wyboru jest 71 tytułów w formacie PDF z dziedziny biznesu, zarządzania, prawa i finansów.

Uwadze szczególnie polecamy najnowszą pozycję pt. „Biznes nowych możliwości. Czterolistna koniczyna - nowy paradygmat biznesu” Roberta Kozielskiego, która powstała na podstawie projektu badawczego obejmującego wywiady z właścicielami, twórcami i prezesami firm, które w ostatnich dwudziestu latach odniosły spektakularny sukces. Analizie poddano kilkanaście polskich firm, z którymi autor miał okazję się zetknąć jako osoba bezpośrednio zaangażowana w zarządzanie (Redan), jako doradca (mBank, Multibank, Tubądzin, Aflofarm) lub jako analityk (RMF FM, Kruk, Sphinx, Dr Irena Eris, Atlas, Monnari, onet.pl, Kolporter).

W promocji dostępny jest również cieszący się popularnością ebook „E-commerce. Proste odpowiedzi na trudne pytania” Tomasza Karwatki i Dawida Sudelskiego. Książka zawiera 150 pytań i odpowiedzi, które dotyczą różnych obszarów, od marketingu i PR po finanse i logistykę. Z najnowszych pozycji warto polecić również „Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi w administracji publicznej”, „Zarządzanie silną marką”, „Zarządzanie wiedzą”, „Prognozowanie w zarządzaniu sprzedażą i finansami przedsiębiorstwa”, „CRM. Strategia. System. Zarządzanie zmianą”, „Zarządzanie projektami. Ludzie - procedury – wyniki” oraz wiele ustaw, najnowszych komentarzy i innych materiałów dla prawników. Promocja obowiązuje na Virtualo.pl

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga