WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 23 marca 2012

Nexto.pl - eBooki ePub format domyślny. Mobi i PDF dla zarejestrowanych a nad tym czuwa Watermark

Nexto.pl zgodnie z zapowiedziami wprowadza zmiany w swoich sklepach. Po jednym kliknięciu przyszedł czas  na nowe formaty i zabezpieczenia. Aktualnie obowiązującym formatem  domyślnym dla eBooków staje się ePub. Natomiast dominującym zabezpieczeniem jest Watermark czyli znak wodny. Nexto.pl dla wszystkich stęsknionych formatu Mobi jako jedna z ostatnich e-księgarni ten format wprowadza. Jeżeli jednak potrzebujesz mieć wybór i chcesz decydować jaki w danej chwili format potrzebujesz musisz się zarejestrować Dodatkowo dla zarejestrowanych:?. Na szczęście to nic nie boli i nic nie kosztuje. A jak wygląda przekonaj się na przykładzie; Co się przydarzyło tej małej dziewczynce? - eBook

Liczba tytułów stale rośnie i wreszcie uciążliwe zabezpieczenia zdają się odchodzić w siną dal? W zapomnienie? A może do lasu?

Co jeszcze przyniesie nam ciepły oddech Amazon?

Źródło; nexto.pl

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawa i bogata w przydatną wiedzę strona.
    Gratulujemy twórcom. Zapraszamy na moją

    Look into my blog post; moderowany

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga