WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 13 marca 2012

Wielka Premiera w RW2010; Andrzej Rodan - Ostatnie dni Sodomy - eBook ePub, PDF, Mobi

Szanowni Państwo!

Co tu dużo mówić - stał się "cud świecki" z prawdziwego zdarzenia. Otóż jeden z największych polskich pisarzy współczesnych, Mistrz Andrzej Rodan, zdecydował się wydać w formie e-booka swoją książkę w najmniejszej polskiej oficynie wydawniczej, czyli RW2010.

Jako wydawnictwo działamy od grudnia 2011 i jesteśmy naprawdę małą firmą. Ale - powiedział Mistrz - "duża firma to mała firma, której się udało".Andrzej Rodan
 -Ostatnie dni Sodomy - eBook ePub, PDF, Mobi
RW2010 

Zatem w imieniu (jeszcze) małej firmy i (już i na wieki wieków) Wielkiego Człowieka zapraszam na premierę e-booka "Ostatnie dni Sodomy". Trzy formaty (pdf, epub i mobi) w jednej cenie, przez najbliższy tydzień do pobrania wyłącznie u nas.

Zapraszamy!Informacja; rw2010.pl

ANDRZEJ RODAN, pisarz, publicysta, filozof, historyk kultury. Nakłady jego czterdziestu dziewięciu, dotąd wydanych książek, przekroczyły 3.000.000 egzemplarzy. Obszerne fragmenty dwóch powieści znalazły się w niemieckiej antologii polskiej literatury współczesnej (autor-tłumacz: Wolfgang Jöhling), obok takich tuzów jak Witold Gombrowicz, Jarosław Iwaszkiewicz, Jerzy Andrzejewski, Stanisław Dygat, Roman Bratny, Stefan Kisielewski, Witkacy. Autor wielu bestsellerów, które dały mu ogólnopolską popularność, jak m.in. wcześniejsze powieści: „Okolice porno shopu", „Ostatnie dni Sodomy", „Moje życie z Marilyn Monroe", czy popularno-naukowa „Historia erotyki". Samo wyliczanie książek Autora przypomina listę bestsellerów. O sobie mówi „Byłem robotnikiem, studentem, muzykiem, doktorantem na wydziale filozoficzno-historycznym, dziennikarzem, dyrektorem, redaktorem naczelnym. Nie siedziałem tylko, nie kradłem i nie żebrałem. Poza tym robiłem dużo głupich rzeczy i nigdy tego nie żałowałem”.

Źródło; rw.2010.pl

1 komentarz:

Archiwum bloga