WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 10 marca 2012

Tablet Samsunga P6200 Galaxy Tab 7.0 Plus w Polsce. Smartfon i laptop w jednym

Informacja prasowa


Klienci Komputronika jako pierwsi poznają najnowszy tablet Samsunga

Marzec 2012 – Komputronik, jako pierwszy i jedyny, rozpocznie sprzedaż najnowszego Samsunga P6200 Galaxy Tab 7.0 Plus. To rewolucyjne połączenie smartfona i laptopa w przenośnym tablecie.

7 calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli umożliwia wygodną pracę z dokumentami, prezentacjami, emailami, oraz multimedialną rozrywkę. Jednocześnie niewielkie rozmiary i waga tabletu pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów – tak jak z każdego smartfona. To jedyny tablet na rynku zapewniający użytkownikowi wszystkie funkcje nowoczesnego telefonu. Samsung jak zwykle nie zapomniał o designie. Galaxy Tab dostępny w kolorach białym i szarym przyciągnie spojrzenia.

Wydajność to kolejna mocna strona Samsunga P6200 Galaxy Tab 7.0 Plus. Tablet wykorzystuje dwurdzeniowy procesor Samsung Exynos (1.2GHz) i 1 GB pamięci RAM. Użytkownik dostaje do dyspozycji 16 GB przestrzeni na dokumenty i multimedia. Urządzenie umożliwia dostęp do internetu w sieciach komórkowych i Wi-Fi. Działa w systemie operacyjnym Android OS, v3.2 (Honeycomb).

To połączenie możliwości smartfona i laptopa, daje użytkownikowi pełnię multimedialnej  mobilnej wydajności.

1 komentarz:

  1. Cudeńko.Polecam wszystkim,oczywiście dla tych co mają odpowiedni zasoby w portfelu ! Ale i tak polecam,warto
    zaoszczędzić gotówkę na tego tableta !!

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga