WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 6 marca 2012

Złote Myśli - Trzy formaty jeden eBook ePub, PDF, Mobi bez DRM

Złote Myśli wprowadziły do swojej oferty nowe formaty eBooków ePub oraz Mobi. Z tej okazji i oczywiście z okazji Tygodnia eBooka Złote Myśli proponują 35 tytułów eBooków o 30% taniej do sobuty czyli 10 marca 2012 r.

Niech nie zmylą Cię ceny w ogólnym widoku katalogu. Widoczne są ceny wersji papierowej. Po kliknięciu w wybraną pozycje zobaczysz, że cena eBooka w trzech formatach bez DRM jest całkiem przyzwoita.

Posiadacze konta w Złotych Myślach nie musza się martwić, że pozostali z eBookami PDF. Wszyscy mogą bezpłatnie pobrać nowe wersje zakupionych publikacji.

Jak podaje di.com.pl Złote Myśli zapewniają integrację z e-Czytnikiem Kindle Amazon co zapewne ucieszy coraz liczniejsze rzesze użytkowników e-Czytnika, który również można kupić w Polsce w dodatku z darmowymi eBookami.

Źródło; zlotemysli.pl , di.com.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga