WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 13 lutego 2009

Amazonkindle e-paper 2.0

Amazon zaprezentował zapowiadany Amazonkindle 2.0 czytnik e-paper urządzenie do czytanie ebooków czyli e-książek, e-prasy, a nawet blogów.

W oficjalnej sprzedaży pojawi się 24.02.2009 r. W promocji nowego Amazonkindle dołączona jest powieść Stephena Kinga. Co zapewne ma nieco osłodzić cenę 359 dolarów. Użytkownicy Kindle jednak znają wartość oferty co potwierdza sprzedaż jego poprzednika.

Nowy czytnik Amazon jest cieńszy od popularnego iPhona 3G. Waży 283 gramy i potrafi pomieścić 1 500 e-książek !!! Bateria wystarcza na 2 tygodnie czytania. Czytanie za jego pomocą jest przejrzyste i funkcjonalne. Dodatkowym atutem jest funkcja Text-To-Speech pozwalająca przeczytać zaznaczony tekst przez urządzenie.

Czy to kolejny hit ? Rewolucji cyfrowej na pewno ciąg dalszy...

Źródło ; e-biznes.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga