WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 2 lutego 2009

ARMORYKA


4M wzbogaciło swoją ofertę o publikacje cyfrowe Wydawnictwa Armoryka.
Wydawnictwo " Armoryka " specjalizuje się w tematyce historycznej i religioznawczej. Znakomite i znane pozycje tłumaczone na język polski. Szereg książek o wierzeniach pośmiertnych, losach człowieka i końcu świata różnych religii - zoroastryzmu, katolicyzmu, protestantyzmu, prawosławia, kościołów orientalnych i wielu innych.
Dobrym przykładem jest interesująca książka ;
Jairlandia Rios da Silva " Templariusze ". Autorka opowiada o powstaniu, działalności i upadku jednego z najbardziej tajemniczych i intrygujących zakonów w naszej historii.
Każdy ciekawy świata i chcący znaleźć odpowiedź na fundamentalne pytania znajdzie tu coś dla siebie. Przed zakupem można zapoznać się z darmowymi fragmentami.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga