WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 17 lutego 2009

E-paper Plastic Logic Reader w Polsce

Kalifornijski Plastic Logic podpisał umowę o współpracy na dostawę gazet i czasopism z Zinio Systems. Wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest NetPress Digital właściciel największego dostawcy wydawnictw cyfrowych w naszym kraju platformy nexto.Pod koniec bieżącego roku Plastic Logic Reader ma być dostępny w wersji pilotażowej. Opóźnienie jak twierdzi wice prezes Joe Eschbach spowodowane jest panującą spowolnieniem gospodarczym. Pozwala on swobodnie czytać i przeglądać e-prasę, e-czasopisma oraz e-książki.Funkcjonalnością przewyższa robiącego prawdziwą furorę AmazonKindle. Diagonalny wyświetlacz elektroniczny tego urządzenia jest większy niż konkurencji Sony Reader oraz Kindle posiada wymiary 8,5 x 11 cali. To niezbędne do lepszego odczytywania e-prasy. Użytkownicy będą mogli odbierać aktualne wersje przez szerokopasmowe łącza bądź bezprzewodowe.Obsługuje pliki ;

Portable Document Format (PDF)
DOC(X) DOC (X)
XLS(X) XLS (X)
PPT(X) PPT (X)
TEXT TEKST
RTF
HTML
JPEG
PNG
BMP
ePub Epub
eReader Format eReader Format
Digital Rights Management Digital Rights Management
Do tej pory Plastic Logic współpracuje z " Finansial Times ", " USA Today " i dostawcami e-prasy i e-książek Libre Digital,Zinio Systems, Ingram Digital, "The Los Angeles Times", "The New York Times", "The Washington Post " i takimi wydawcami jak ; Hearst, IDG, Hachette Filipacchi, Playboy Enterprises i Ziff Davis. , a teraz Polska. Mamy, więc szanse stać się tygrysem na tym nowym coraz mniej egzotycznym rynku.Wydawnictwa współpracujące z platformą nexto mają dzięki temu niepowtarzalną szansę przetrwać i rozwijać się w coraz bardziej skomplikowanych warunkach gospodarczych. Dodatkowym atutem dystrybutora jest to, że Nexto od kilku lat pracuje nad dostosowaniem współpracujących wydawnictw do wszystkich czytników dostępnych w sprzedaży.Wydawnictwa cyfrowe całym sercem są za rozwojem i podziwiają dążenie do sukcesu w imię naszego lepszego życia. Tak trzymać ; )Źródło ; Brief.pl, Plastic LogicFirma Plastic Logic założona została przez grupę naukowców z Cambridge University Cavendish Laboratory w 2000 r. W przedsięwzięcie zainwestowały firmy inwestycyjne oraz Intel i Basf.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga