WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 15 lutego 2009

E-książki na komórkę

E-książki w komórce to już wcale nic nowego. Wielu z nas już korzysta z tej formy odczytu. Daje się jednak zauważyć tendencje rozwoju tego kierunku.

Po sukcesie Amazon.com z Kindle Google zapowiada dostosowanie swojego serwisu Google Book Search. Jak widać jednak jest on już funkcjonalny.

Do niedawna utopijna wizja staje się dzięki rewolucji ery cyfrowej naszą codziennością.

Trochę szkoda, że tak wielu jeszcze wydawców zdaje się nie dostrzegać oczekiwań odbiorców. Uporczywie trzymają się tradycji nie dając możliwości korzystania z dorobku ludzkiej myśli również entuzjastom wydawnictw cyfrowych.

1 komentarz:

  1. Zamiast konwertować i wysyłać książkę na komórkę, można na telefonie zainstalować Librarię. Wybierasz książkę i czytasz, a w tle fragmenty ściągają się same. Polecam!

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga