WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 2 lutego 2009

" Olimpiada " Kaczyńskiego

" Olimpiada " Kaczyńskiego. Co chce nam zafundować pseudo prawicowy polityk Pis'u ? Po przeprosinach " wykształciuchów " padł kolejny projekt " ratowania " naszej biednej Polski. " Olimpiada " !

Przeciętnie wykształcony student AWF'u doskonale wie czym jest olimpiada i dla " wykształciuchów " z Pis'u przypomnę za wikipedią ; " Olimpiada – okres pomiędzy dwoma następującymi po sobie igrzyskami. Zazwyczaj trwał około 4 lat. Co tyle lat odbywały się starożytne igrzyska w Olimpii i właśnie stąd wywodzi się nazwa tego okresu. Olimpiada była często wykorzystywana w starożytności (a także później) jako jednostka chronologiczna lub odnośnik w chronologii. "

Ten nagminnie popełniany błąd w mediach teraz został powtórzony przez piewce jedynej polskości. Co chce nam zafundować Kaczyński ? Chleba i igrzysk ? Jakby brzmiało legendarne powiedzenie " chleba i olimpiady " ?

Według życiorysu jest człowiekiem wykształconym ma tytuł doktorski! Studiował na Uniwersytecie Warszawskim ! To świadczy o jakości wiedzy jaką przyjął. Można powrócić do myśli, aby odebrać taki zasłużony tytuł osobie, która nie ma pojęcia o czym mówi. Odebrał wykształcenie od komunistów czy nie wypada tego zweryfikować ? Powołać może specjalna komisję sejmową ? Zachodzi bowiem podejrzenie, ze tytuł zdobył za przysłowiowe jajka. Element korupcji, więc jak w mordę, i oczywiście układ !

Osobiście protestuję. Igrzyska, IGRZYSKA Panie Kaczyński, a nie " olimpiada " jeśli dobrze zrozumieć myśl wodza.

Chwała Ci złotousty, że nas prostaczków edukujesz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga