WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 12 lutego 2009

Książka Audio Roku

Pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polskiej Izby Książki oraz Programu 2 Polskiego Radia Nexto największa platforma sprzedaży książek w formacie MP3 w Polsce oraz Biblioteka Analiz organizują konkurs na Książkę Audio Roku 2008.

„To precedensowe wydarzenie na polskim rynku wydawniczym. Organizujemy je, aby corocznie wyróżniać najbardziej wartościowe nagrania słowa mówionego. Rodzimy rynek książek audio choć jest jeszcze młody, rozwija się dynamicznie. Brakowało więc akcji, która doceni dokonania polskich wydawców w tym obszarze. Jestem przekonany, że nagroda Książka Audio Roku nie tylko wpisze się na dobre w krajobraz wyróżnień wydawniczych w Polsce, ale również zwiększy popularność tego właśnie formatu” – mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes NetPress Digital

Do nagrody konkursowej zostało nominowanych kilkadziesiąt tytułów książek audio.Kategorie konkursowe to ; Literatura faktu i reportaże, Literatura piękna, Kryminał i sensacja, Dla dzieci i młodzieży, Poradniki, Oprawa graficzna.

Nominowane książki można zobaczyć i odsłuchać fragmenty na stronie http://www.ksiazkaaudioroku.pl/ od połowy lutego.

Wyniki konkursy jury poda w maju 2009 roku.

Źródło ; rynek-ksiazki.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga