WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 7 lutego 2009

NetPress w TV - Biznes z Gwarancją

We wtorek 10.02.2009 r. o godzinie 22,00 NetPress zagości w programie Biznes z Gwarancją. Emisja programu o prawdopodobnie największym dystrybutorze wydawnictw cyfrowych nastąpi na antenie TVP Polonia.

Biznes z Gwarancją to cotygodniowy program poświęcony kreowaniu najlepszych wzorców Polski jako kraju nowoczesnego, z kreatywnymi i wykształconymi obywatelami wraz z przykładami sukcesów.

Firma NetPress doskonale wpisuje się w formułę programu. Zaczynała skromnie 4 lata temu, jako nieduże innowacyjne przedsięwzięcie w dziedzinie elektronicznego handlu wydawnictwami cyfrowymi. W krótkim czasie stało się największym dystrybutorem publikacji w wersji cyfrowej ; prasy i czasopism, e-książek zwanych ebookami oraz książek audio do ściągniecia niemalże natychmiast. Tańsze, ekologiczne i racjonalnie gospodarujące czasem i przestrzenią eksploatacji i przechowywania.

Miesięcznie serwis odwiedza ponad 290 tys. internautów.

Do poniedziałku tj. do 9.02.2009 r. otrzymuje się rabat 25 % przy zakupie dowolnej książki audio polskiej lub zagranicznej. Wystarczy wpisać kod promocyjny ; list_ceok4PpI realizując zakup na stronie sklepu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga