WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 3 czerwca 2009

eBook z Google

Sukces Amazon.com kusi kolejnych graczy rynku wydawnictw cyfrowych. Google zapowiedziało budowę systemu dystrybucji eBooków konkurująca z Amazon.com.

Google już posiada w swojej ofercie blisko 280 tysięcy tytułów publikacji cyfrowych. Istotną przewagą nowego przedsięwzięcia będzie możliwość ściągania i odtwarzania eBooka na dowolnym urządzeniu zdolnym do łączenia z internetem. Nie będzie więc specjalnych ograniczeń. Dzięki temu istnieje szansa na szybszy rozwój wszelkiego rodzaju czytników i aplikacji umożliwiających korzystanie z wybranych pozycji. Dominacja Amazon Kindle, Sony Reader, iLiada czy konstrukcji Apple może zostać zmieniona na korzyść jeszcze mniej znanych i nowych urządzeń.

Wydawnictwa cyfrowe stają się nieuniknioną kniecznością w dzisiejszym coraz szybciej toczącym się życiu. Kiedy doczekamy się eBook z Google ? Kto wygra w wyścigu ? Miejmy nadzieję, że nie tylko wydawcy i dystrybutorzy, ale również czytelnicy.

Źródło ; www.internetstandard.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga