WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 25 czerwca 2009

Fundusze Europejskie na Energetykę Odnawialną - e-wydanie – 2/2009 - darmowe


Fundusze Europejskie na Energetykę Odnawialną - e-wydanie – 2/2009

Do bezpłatnego pobrania bezpośrednio ze strony ; 4M

Celem publikacji jest przedstawienie potencjalnym beneficjentom informacji o możliwościach uzyskania dofinansowania na inwestycje odnawialnych źródeł energii (OZE) ze środków europejskich.

Pierwsza część przewodnika w przekrojowy sposób prezentuje podstawowe informacje na temat specyfiki sektora OZE i ma celu upowszechnianie wiedzy o możliwościach realizacji tego typu inwestycji przy współfinansowaniu z funduszy europejskich. Przewodnik jest adresowany do wszystkich uczestników systemu absorpcji funduszy europejskich - przedsiębiorców, JST, przedstawicieli administracji publicznej oraz instytucji finansowych.

Fundusze Europejskie na Energetykę Odnawialną - dostępne teraz w wersji elektronicznej! Nie przegap. Ta wiedza nic nie kosztuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga